Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 220. Відтворення звукозапису, демонстрація відеозапису і їх дослідження Стаття 220. Відтворення звукозапису, демонстрація ...

Стаття 220. Відтворення звукозапису, демонстрація відеозапису і їх дослідження

Кодекс адміністративного судочинства України (ЗМІСТ) Інши кодекси
  • 2204

    Переглядів

  • 2204

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Відтворення звукозапису і демонстрація відеозапису проводяться в залі судового засідання або в іншому спеціально обладнаному для цього приміщенні з відображенням у протоколі судового засідання основних технічних характеристик обладнання та носіїв інформації і зазначенням часу відтворення (демонстрації). Після цього суд заслуховує пояснення учасників справи.

    2. У разі необхідності відтворення звукозапису і демонстрація відеозапису можуть бути повторені повністю або у певній частині.

    3. З метою з’ясування відомостей, що містяться у звуко- і відеозаписах, судом може бути залучено спеціаліста.

    4. Під час дослідження звуко- чи відеозапису особистого характеру застосовуються правила цього Кодексу щодо дослідження змісту особистих паперів, листів, записів телефонних розмов, телеграм та інших видів кореспонденції.

    Попередня

    220/405

    Наступна
    Додати в обране

    1. Суд касаційної інстанції перевіряє правильність застосування судам першої та апеляційної інстанцій норм матеріального та процесуального права, правової оцінки обставин у

    429

    справі і не може досліджувати докази, встановлювати та визнавати доведеними обставини, що не були встановлені в судовому рішенні, та вирішувати питання про достовірність того чи іншого доказу.

    1. Суд касаційної інстанції переглядає судові рішення судів першої та апеляційної інстанцій у межах касаційної скарги, але при цьому може встановлювати порушення норм матері ального чи процесуального права, на які не було посилання в касаційній скарзі.
    2. Суд касаційної інстанції не може розглядати позовні ви моги осіб, які беруть участь у справі, що не були заявлені у суді першої інстанції.
    1. На відміну від апеляційної інстанції касаційний суд не розглядає повторно справу, не встановлює обставини, які не були встановлені у судовому рішенні першої чи апеляційної ін станції, не вирішує питання про їх доведеність чи недоведе ність, про достовірність того чи іншого доказу, не перевіряє до кази і не збирає нові, а перевіряє застосування адміністратив ним судом першої та апеляційної інстанції норм матеріального і процесуального права. Так само, як в апеляційній, в касацій ній інстанції не приймаються і не розглядаються вимоги, які не були предметом розгляду в адміністративному суді.
    2. За загальним правилом коментованої статті, суд касацій ної інстанції переглядає судові рішення судів першої та апеля ційної інстанцій у межах касаційної скарги. У зв'язку з чим цілком обґрунтованим видається припис про те, що суд каса ційної інстанції здійснює перегляд рішень судів першої та апе ляційної інстанції лише в межах заявлених вимог. При цьому суд касаційної інстанції може встановлювати порушення норм матеріального чи процесуального права, на які не було поси лання в касаційній скарзі.
    3. Відповідно до коментованої статті суд касаційної інстанції не може розглядати позовні вимоги осіб, які беруть участь у справі, що не були заявлені у суді першої інстанції.

    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати