Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 193. Строки розгляду адміністративної справи Стаття 193. Строки розгляду адміністративної справ...

Стаття 193. Строки розгляду адміністративної справи

Кодекс адміністративного судочинства України (ЗМІСТ) Інши кодекси
  • 12241

    Переглядів

  • 12241

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Суд має розпочати розгляд справи по суті не пізніше ніж через шістдесят днів з дня відкриття провадження у справі, а у випадку продовження строку підготовчого провадження - не пізніше наступного дня з дня закінчення такого строку.

    2. Суд розглядає справу по суті протягом тридцяти днів з дня початку розгляду справи по суті.

    3. Провадження у справі на стадії її розгляду по суті зупиняється тільки з підстав, встановлених пунктами 1-6 частини першої та пунктами 1-3 частини другої статті 236 цього Кодексу.

    Попередня

    193/405

    Наступна
    Додати в обране
    1. Особа, що подала апеляційну скаргу, може відмовитися від апеляційної скарги або змінити її до закінчення апеляцій ного розгляду.
    2. Якщо постанова або ухвала суду першої інстанції не були оскаржені іншими особами або в разі відсутності заперечень інших осіб, які подали апеляційну скаргу чи приєдналися до неї, проти закриття провадження у зв'язку з відмовою від апе-

    386

    ляційної скарги, суд апеляційної інстанції своєю ухвалою закриває апеляційне провадження.

    3. У разі зміни апеляційної скарги суд апеляційної інстанції за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, надає їм час, достатній для вивчення змінених апеляційних вимог і подання заперечення на апеляційну скаргу.

    1. Коментована стаття надає особі, яка подала апеляційну скаргу, важливі диспозитивні права, тобто встановлені в зако ні можливості розпоряджатися своїми вимогами на свій роз суд. У даному випадку мова йде про вимоги, визначені в апеля ційній скарзі. Першим з таких прав є право на відмову від апе ляційної скарги. Відмовитись від апеляційної скарги можливо в будь-якій стадії апеляційного процесу, але не пізніш закін чення судових дебатів ст.152 КАС України.
    2. Результатом прийняття адміністративним судом відмови від апеляційної скарги є закриття апеляційного провадження на підставі статті, що коментується. Проте це можливе за існу вання двох обставин. По-перше, якщо постанова або ухвала суду першої інстанції не були оскаржені іншими особами крім тої, що відмовилась від апеляційної скарги. По-друге, у разі, коли відсутні заперечення інших осіб, які подали апеляційну скаргу чи приєдналися до неї, проти закриття провадження у зв'язку з відмовою від апеляційної скарги. Про закриття апеляційного провадження суд апеляційної інстанції виносить ухвалу.
    3. Другим з диспозитивних прав особи, яка подала апеляцій ну скаргу, є право змінити скаргу. Це право може бути реалізо ване в будь-який час до закінчення апеляційного розгляду ад міністративної справи. Уявляється, що воно повинно бути оформлено у вигляді процесуального документа, який має від повідати вимогам ст. 187 КАС України. У випадку, коли особа, яка подала апеляційну скаргу, змінює її, суд апеляційної ін станції за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, надає їм час, достатній для вивчення змінених апеляційних вимог і по дання заперечення на апеляційну скаргу.

    13* 387

    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати