Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 128. Наслідки відмови від одержання повістки Стаття 128. Наслідки відмови від одержання повістк...

Стаття 128. Наслідки відмови від одержання повістки

Кодекс адміністративного судочинства України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1857

  Переглядів

 • 1857

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. У разі відмови адресата від одержання повістки особа, яка її доставляє, робить відповідну відмітку на повістці, засвідчує її власним підписом і негайно повертає до адміністративного суду. Особа, яка відмовилася одержати повістку, вважається такою, що її повідомлено про дату, час і місце судового засідання.

  Попередня

  128/399

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст