Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 232. Відтворення та копіювання технічного запису судового засідання Стаття 232. Відтворення та копіювання технічного з...

Стаття 232. Відтворення та копіювання технічного запису судового засідання

Кодекс адміністративного судочинства України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1647

  Переглядів

 • 1647

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Повне чи часткове відтворення технічного запису судового засідання здійснюється на вимогу учасника справи або за ініціативою суду.

  2. Учасник справи має право отримати копію технічного запису судового засідання.

  3. Розмір судового збору за видачу в електронній формі копії технічного запису судового засідання, в тому числі шляхом надання доступу до Єдиної судової інформаційно-комунікаційної системи або її окремої підсистеми (модуля) для його завантаження, встановлюється законом.

  {Частина третя статті 232 в редакції Закону № 3200-IX від 29.06.2023 }

  Попередня

  232/399

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст