Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 261. Особливості подання заяв по суті справи у спрощеному позовному провадженні Стаття 261. Особливості подання заяв по суті справ...

Стаття 261. Особливості подання заяв по суті справи у спрощеному позовному провадженні

Кодекс адміністративного судочинства України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1661

  Переглядів

 • 1661

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Відзив подається протягом п’ятнадцяти днів з дня вручення відповідачу ухвали про відкриття провадження у справі.

  2. Позивач має право подати до суду відповідь на відзив, а відповідач - заперечення протягом строків, встановлених судом в ухвалі про відкриття провадження у справі.

  3. Треті особи мають право подати пояснення щодо позову у строк, встановлений судом в ухвалі про відкриття провадження у справі, а щодо відзиву - протягом десяти днів з дня його отримання.

  Попередня

  261/399

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст