Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 156. Виконання ухвали про забезпечення позову Стаття 156. Виконання ухвали про забезпечення позо...

Стаття 156. Виконання ухвали про забезпечення позову

Кодекс адміністративного судочинства України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 3162

  Переглядів

 • 3162

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Ухвала суду про забезпечення позову має відповідати вимогам до виконавчого документа, встановленим законом. Така ухвала підлягає негайному виконанню з дня її постановлення незалежно від її оскарження і відкриття виконавчого провадження.

  2. Примірник ухвали про забезпечення позову негайно надсилається заявнику, всім особам, яких стосуються заходи забезпечення позову і яких суд може ідентифікувати, а також, залежно від виду вжитих заходів, направляється судом для негайного виконання державним та іншим органам для вжиття відповідних заходів.

  3. Особи, винні в невиконанні ухвали про забезпечення позову, несуть відповідальність, встановлену законом.

  Попередня

  156/399

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст