Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 271. Особливості проголошення та вручення судових рішень в окремих категоріях адміністративних справ Стаття 271. Особливості проголошення та вручення с...

Стаття 271. Особливості проголошення та вручення судових рішень в окремих категоріях адміністративних справ

Кодекс адміністративного судочинства України (ЗМІСТ) Інши кодекси
  • 2164

    Переглядів

  • 2164

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. У справах, визначених статтями 273-277, 280-286, 288, 289, 289 - 5 цього Кодексу, суд проголошує повне судове рішення.

    {Абзац перший частини першої статті 271 в редакції Законів № 3337-IX від 23.08.2023 , № 4094-IX від 21.11.2024 }

    У справах, передбачених статтею 283 - 1 цього Кодексу, суд може проголосити скорочене судове рішення.

    {Частину першу статті 271 доповнено абзацом другим згідно із Законом № 3223-IX від 13.07.2023 }

    2. Копії судових рішень у справах, визначених цією статтею, невідкладно видаються учасникам справи або надсилаються їм, якщо вони не були присутні під час його проголошення.

    Попередня

    273/405

    Наступна
    Додати в обране

    1. У разі неподання без поважних причин письмових чи речових доказів, що витребувані судом, та неповідомлення при-

    516

    чин їх неподання суд може постановити ухвалу про тимчасове вилучення цих доказів для дослідження судом.

    1. В ухвалі про тимчасове вилучення доказів для досліджен ня судом зазначаються: ім'я (найменування) особи, в якої зна ходиться доказ, її місце проживання (перебування) або місце знаходження, назва або опис письмового чи речового доказу, підстави проведення його тимчасового вилучення, кому дору чається вилучення.
    2. Ухвала надсилається державному виконавцю для вико нання.
    1. Застосування заходу процесуального примусу, передбаче ного коментованою статтею, має на меті забезпечення ефектив ного дослідження доказів та повного і всебічного вивчення об ставин справи. У відповідності до ст.ст. 79 80 КАС України адміністративний суд може витребувати письмові та речові до кази для дослідження (див. коментар до ст.ст. 79 80 КАС Укра їни). У разі якщо письмові чи речові докази, що витребувані судом, не надані адміністративному суду без поважних причин та невідомі причини їх неподання, суд може постановити ухва лу про тимчасове вилучення цих доказів для дослідження.
    2. Друга частина ст. 271 КАС України присвячена визначен ню змісту ухвали про тимчасове вилучення доказів. Крім таких звичайних реквізитів, як ім'я (найменування) особи, в якої зна ходиться доказ, її місце проживання (перебування) або місце знаходження, у вищезгаданій ухвалі суду повинні міститися: назва або опис письмового чи речового доказу, підстави прове дення його тимчасового вилучення та відомості про особу, якій доручається вилучення доказів.

    3. Виконання ухвали про тимчасове вилучення доказів для дослідження судом покладається на державну виконавчу службу.

    '

    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати