Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 253. Виправлення описок і очевидних арифметичних помилок у судовому рішенні Стаття 253. Виправлення описок і очевидних арифмет...

Стаття 253. Виправлення описок і очевидних арифметичних помилок у судовому рішенні

Кодекс адміністративного судочинства України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 5695

  Переглядів

 • 5695

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

  2. Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження. У разі необхідності суд може розглянути питання внесення виправлень у судове рішення в судовому засіданні з повідомленням учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час та місце судового засідання, не перешкоджає розгляду заяви.

  3. Заява про внесення виправлень розглядається протягом десяти днів з дня її надходження.

  4. Ухвалу суду про внесення виправлень у судове рішення чи відмову у внесенні виправлень може бути оскаржено.

  Попередня

  253/399

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст