Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 173. Завдання та строк підготовчого провадження Стаття 173. Завдання та строк підготовчого провадж...

Стаття 173. Завдання та строк підготовчого провадження

Кодекс адміністративного судочинства України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 6563

  Переглядів

 • 6563

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Підготовку справи до судового розгляду здійснює суддя адміністративного суду, який відкрив провадження в адміністративній справі.

  2. Завданням підготовчого провадження є:

  1) остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу;

  2) з’ясування заперечень проти позовних вимог;

  3) визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів;

  4) вирішення відводів;

  5) визначення порядку розгляду справи;

  6) вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.

  3. Підготовче провадження починається відкриттям провадження у справі і закінчується закриттям підготовчого засідання.

  4. Підготовче провадження має бути проведене протягом шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі. У виняткових випадках для належної підготовки справи для розгляду по суті цей строк може бути продовжений не більше ніж на тридцять днів за клопотанням однієї із сторін або з ініціативи суду.

  Попередня

  173/399

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст