Стаття 72. Поняття доказів

Кодекс адміністративного судочинства України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие кодексы
 • 16424

  Просмотров

 • 16424

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Доказами в адміністративному судочинстві є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.

  2. Ці дані встановлюються такими засобами:

  1) письмовими, речовими і електронними доказами;

  2) висновками експертів;

  3) показаннями свідків.

  Особливості визначення шкоди, заподіяної протиправними (незаконними) індивідуальними актами та/або рішеннями, зазначеними у частині першій статті 266 - 1 цього Кодексу, встановлюються Законом України "Про банки і банківську діяльність" та Законом України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб.

  {Частину другу статті 72 доповнено абзацом п’ятим згідно із Законом № 590-IX від 13.05.2020 }

  Предыдущая

  72/399

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст