Главная Сервисы для юристов ... Законы Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 165. Пояснення третьої особи щодо позову або відзиву Стаття 165. Пояснення третьої особи щодо позову аб...

Стаття 165. Пояснення третьої особи щодо позову або відзиву

Кодекс адміністративного судочинства України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие кодексы
  • 6044

    Просмотров

  • 6044

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. У поясненнях третьої особи щодо позову або відзиву третя особа, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору, викладає свої аргументи і міркування на підтримку або заперечення проти позову.

    2. До пояснень третьої особи застосовуються правила, встановлені частинами другою - четвертою, сьомою статті 162 цього Кодексу.

    {Частина друга статті 165 в редакції Закону № 3200-IX від 29.06.2023 }

    3. Пояснення третьої особи подаються в строк, встановлений судом. Суд має встановити такий строк, який дасть змогу третій особі підготувати свої міркування, аргументи та відповідні докази і надати пояснення до позову або відзиву, а іншим учасникам справи - відповідь на такі пояснення завчасно до початку розгляду справи по суті.

    § 2. Заяви з процесуальних питань

    Предыдущая

    165/405

    Следующая
    Добавить в избраное

    1. Ухвала, що викладається окремим документом, складається з:

    1) вступної частини із зазначенням: дати, часу і місця її постановлення;

    найменування адміністративного суду, прізвища та ініціалів судді (суддів);

    імен (найменувань) сторін та інших осіб, які беруть участь у справі;

    2) описової частини із зазначенням суті клопотання та імені (найменування) особи, що його заявила, чи іншого питання, що вирішується ухвалою;

    332

    3) мотивувальної частини із зазначенням мотивів, з яких суд дійшов до висновків, і закону, яким керувався суд, поста новляючи ухвалу;

    4) резолютивної частини із зазначенням: висновків суду;

    строку і порядку набрання ухвалою законної сили та її оскарження.

    2. Ухвала, яка постановляється судом без виходу до нарад-чої кімнати, повинна містити відомості, визначені пунктами З, 4 частини першої цієї статті.

    1. Частина 1 коментованої статті визначає зміст ухвали, що викладається окремим документом. Раніше в коментарі ст. 163 КАСУ описувався зміст постанови адміністративного суду, який в багатьох моментах співпадає із змістом ухвали. Так зміст ухвали також складається із чотирьох частин: вступної, описової, мотивувальної та резолютивної.

    У вступній частині зазначається лише дата і місце її постановлення; найменування адміністративного суду, прізвища та ініціали судді (суддів); імена (найменування) сторін та інших осіб, які беруть участь у справі.

    Описова частина зазначає суть клопотання та імені (найменування) особи, що його заявила, чи іншого питання, що вирішується ухвалою.

    Мотиви, з яких суд дійшов до висновків, постановляючи ухвалу, а також закон, яким керувався суд, відображаються у мотивувальній частині.

    Резолютивна частина ухвали зазначає висновок суду, а також строк та порядок набрання ухвалою законної сили та її оскарження.

    2. У другій частині коментованої статті зазначається зміст ухвали, яку суд постановляє без виходу до нарадчої кімнати. Аналізуючи положення ст. З КАС України, можна дійти виснов ку, що положення ч.2 ст. 165 КАС України визначають зміст усної ухвали, яка фіксується в журналі судового засідання від повідно до положень ст. 42 КАС України. Отже, зміст усної ухвали повинен включати висновок суду та мотиви, за допомо гою яких суд дійшов до такого висновку.

    333

    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст

    Приймаємо до оплати