1. Представник, який має повноваження на ведення справи в суді, здійснює від імені особи, яку він представляє, її процесуальні права та обов’язки.
2. Обмеження повноважень представника на вчинення певної процесуальної дії мають бути застережені у виданій йому довіреності або ордері.
3. Про припинення представництва або обмеження повноважень представника за довіреністю має бути повідомлено суду шляхом подання письмової заяви.
4. У разі припинення повноважень представника на здійснення представництва особи у справі він не може бути у цій самій справі представником іншої сторони, третьої особи на іншій стороні або третьої особи із самостійними вимогами на предмет спору.
5. Підстави і порядок припинення представництва за довіреністю, скасування довіреності та відмови представника від наданих йому повноважень визначаються Цивільним кодексом України.
§ 3. Інші учасники судового процесу
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Все права защищены.
Аналізуйте судовий акт: Наслідки не повідомлення учасника справи про розірвання договору із адвокатом: чи можна обмежити право на оскарження судового рішення? (ВС/КЦС у справі N 300/2642/19 від 14.04.2021).
Принцип правової визначеності або право на судове оскарження рішення? Який із зазначених принципів ВС вважає більш вагомим.
Встановлення процесуальними кодексами чітких строків оскарження рішень, порядку їх обрахунку та випадки поновлення їх судом, покликані дисциплінувати учасників процесу та укріпити принцип правової визначеності.
Однак, як зазначив ВС, у питаннях поновлення строків на оскарження необхідно все ж таки дотримуватись балансу інтересів, оскільки надмірний формалізм суду може призвести до порушення права особи на оскарження судового рішення.
До суду звернувся позивач із вимогами про визнання бездіяльності протиправною щодо ненадання відповіді на інформаційний запит. Читати повністю