Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 350. Підстави для залишення касаційної скарги без задоволення, а судових рішень-без змін Стаття 350. Підстави для залишення касаційної скар...

Стаття 350. Підстави для залишення касаційної скарги без задоволення, а судових рішень-без змін

Кодекс адміністративного судочинства України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1203

  Переглядів

 • 1203

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Суд касаційної інстанції залишає касаційну скаргу без задоволення, а судові рішення - без змін, якщо рішення, переглянуте в передбачених статтею 341 цього Кодексу межах, ухвалено з додержанням норм матеріального і процесуального права.

  {Частина перша статті 350 в редакції Закону № 460-IX від 15.01.2020 }

  2. Не може бути скасовано правильне по суті і законне судове рішення з мотивів порушення судом норм процесуального права, якщо це не призвело і не могло призвести до неправильного вирішення справи.

  Попередня

  358/399

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст