Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 345. Касаційний розгляд справи в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами Стаття 345. Касаційний розгляд справи в порядку пи...

Стаття 345. Касаційний розгляд справи в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами

Кодекс адміністративного судочинства України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2741

  Переглядів

 • 2741

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Суд касаційної інстанції може розглянути справу в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами у разі:

  1) відсутності клопотань від усіх учасників справи про розгляд справи за їх участю;

  2) неприбуття жодного з учасників справи у судове засідання, хоча вони були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового засідання;

  3) перегляду ухвал судів першої та апеляційної інстанцій;

  4) перегляду рішень суду першої інстанції та постанов апеляційної інстанції у справах, розглянутих за правилами спрощеного позовного провадження.

  2. Якщо під час письмового провадження за наявними у справі матеріалами суд касаційної інстанції дійде висновку про те, що справу необхідно розглядати у судовому засіданні, то він призначає її до касаційного розгляду в судовому засіданні.

  3. Якщо справа була розглянута в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами, то копія постанови або ухвали суду касаційної інстанції надсилається учасникам справи в порядку, визначеному цим Кодексом.

  Попередня

  353/399

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст