Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 75. Тривалість щорічної основної відпустки

Стаття 75. Тривалість щорічної основної відпустки

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1923

  Переглядів

 • 1923

  Переглядів

 • Додати в обране

  Щорічна основна відпустка надається працівникам тривалістю не менш як 24 календарних дні за відпрацьований робочий рік, який відлічується з дня укладення трудового договору.

  Особам віком до вісімнадцяти років надається щорічна основна відпустка тривалістю 31 календарний день.

  Для деяких категорій працівників законодавством України може бути передбачена інша тривалість щорічної основної відпустки. При цьому тривалість їх відпустки не може бути меншою за передбачену частиною першою цієї статті.

  {Стаття 75 із змінами, внесеними згідно із Законом № 871-12 від 20.03.91 ; в редакції Закону № 117-XIV від 18.09.98 }

  Попередня

  97/311

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст