Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 246. Первинні профспілкові організації на підприємствах, в установах, організаціях Стаття 246. Первинні профспілкові організації на п...

Стаття 246. Первинні профспілкові організації на підприємствах, в установах, організаціях

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 625

  Переглядів

 • 625

  Переглядів

 • Додати в обране

  Первинні профспілкові організації на підприємствах, в установах, організаціях та їх структурних підрозділах представляють інтереси своїх членів і захищають їх трудові, соціально-економічні права та інтереси.

  Первинні профспілкові організації здійснюють свої повноваження через утворені відповідно до статуту (положення) виборні органи, а в організаціях, де виборні органи не утворюються, - через профспілкового представника, уповноваженого згідно із статутом на представництво інтересів членів професійної спілки, який діє в межах прав, наданих Законом України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності" та статутом професійної спілки.

  У разі якщо на підприємстві, в установі, організації діє кілька первинних профспілкових організацій, представництво колективних інтересів працівників підприємства, установи, організації щодо укладення колективного договору здійснюється спільним представницьким органом у порядку, визначеному частиною другою статті 12 цього Кодексу.

  {Стаття 246 із змінами, внесеними згідно з Указом ПВР № 4617-10 від 24.01.83 , в редакції Законів № 2343-III від 05.04.2001 , № 1096-IV від 10.07.2003 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 2253-IX від 12.05.2022 }

  Попередня

  286/311

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст