Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 42-1. Переважне право на укладення трудового договору у разі поворотного прийняття на роботу Стаття 42-1. Переважне право на укладення трудовог...

Стаття 42-1. Переважне право на укладення трудового договору у разі поворотного прийняття на роботу

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1794

  Переглядів

 • 1794

  Переглядів

 • Додати в обране

  Працівник, з яким розірвано трудовий договір з підстав, передбачених пунктом 1 частини першої статті 40 (крім випадку ліквідації підприємства, установи, організації), пунктом 6 частини першої статті 41 цього Кодексу, протягом одного року має право на укладення трудового договору у разі поворотного прийняття на роботу, якщо роботодавець проводить прийняття на роботу працівників аналогічної кваліфікації.

  Переважне право на укладення трудового договору у разі поворотного прийняття на роботу надається особам, зазначеним у статті 42 цього Кодексу, та в інших випадках, передбачених колективним договором.

  Умови відновлення соціально-побутових пільг, які працівники мали до вивільнення, визначаються колективним договором.

  {Кодекс доповнено статтею 42 - 1 згідно із Законом № 6/95-ВР від 19.01.95 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 2352-IX від 01.07.2022 }

  Попередня

  54/311

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст