Стаття 106. Оплата роботи в надурочний час

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1545

  Переглядів

 • 1545

  Переглядів

 • Додати в обране

  За погодинною системою оплати праці робота в надурочний час оплачується в подвійному розмірі годинної ставки.

  За відрядною системою оплати праці за роботу в надурочний час виплачується доплата у розмірі 100 відсотків тарифної ставки працівника відповідної кваліфікації, оплата праці якого здійснюється за погодинною системою, - за всі відпрацьовані надурочні години.

  У разі підсумованого обліку робочого часу оплачуються як надурочні всі години, відпрацьовані понад встановлений робочий час в обліковому періоді, у порядку, передбаченому частинами першою і другою цієї статті.

  Компенсація надурочних робіт шляхом надання відгулу не допускається.

  {Стаття 106 із змінами, внесеними згідно із Законом № 263/95-ВР від 05.07.95 ; в редакції Закону № 357/96-ВР від 10.09.96 }

  Попередня

  133/311

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст