Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 34. Тимчасове переведення на іншу роботу в разі простою Стаття 34. Тимчасове переведення на іншу роботу в ...

Стаття 34. Тимчасове переведення на іншу роботу в разі простою

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1549

  Переглядів

 • 1549

  Переглядів

 • Додати в обране

  Простій - це зупинення роботи, викликане відсутністю організаційних або технічних умов, необхідних для виконання роботи, невідворотною силою або іншими обставинами.

  У разі простою працівники можуть бути переведені за їх згодою з урахуванням спеціальності і кваліфікації на іншу роботу на тому ж підприємстві, в установі, організації на весь час простою або на інше підприємство, в установу, організацію, але в тій самій місцевості на строк до одного місяця.

  {Стаття 34 із змінами, внесеними згідно із Законом № 871-12 від 20.03.91 ; в редакції Закону № 1356-XIV від 24.12.99 }

  Попередня

  44/311

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст