Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 193. Норми виробітку для молодих працівників Стаття 193. Норми виробітку для молодих працівникі...

Стаття 193. Норми виробітку для молодих працівників

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 863

  Переглядів

 • 863

  Переглядів

 • Додати в обране

  Для працівників віком до вісімнадцяти років норми виробітку встановлюються виходячи з норм виробітку для дорослих працівників пропорційно скороченому робочому часу для осіб, що не досягли вісімнадцяти років.

  Для молодих працівників, які поступають на підприємство, в організацію після закінчення закладів загальної середньої або професійної (професійно-технічної) освіти, курсів, а також для тих, які пройшли навчання безпосередньо на виробництві, в передбачених законодавством випадках і розмірах та на визначені ним строки можуть затверджуватися знижені норми виробітку. Ці норми затверджуються роботодавцем за погодженням з профспілковим комітетом.

  {Стаття 193 із змінами, внесеними згідно з Указом ПВР № 4617-10 від 24.01.83 ; в редакції Закону № 2215-IX від 21.04.2022 }

  Попередня

  228/311

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст