Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 17. Строк чинності колективного договору

Стаття 17. Строк чинності колективного договору

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 996

  Переглядів

 • 996

  Переглядів

 • Додати в обране

  Колективний договір набирає чинності з дня його підписання представниками сторін або з дня, зазначеного у ньому.

  Після закінчення строку чинності колективний договір продовжує діяти до того часу, поки сторони не укладуть новий або не переглянуть чинний, якщо інше не передбачено договором.

  Колективний договір зберігає чинність у разі зміни складу, структури, найменування роботодавця, від імені якого укладено цей договір.

  У разі зміни власника, реорганізації юридичної особи (відокремленого підрозділу юридичної особи) умови колективного договору діють протягом строку, на який його укладено, але не більше одного року, якщо сторони не домовилися про інше.

  Колективний договір зберігає чинність протягом усього строку проведення ліквідації підприємства, установи, організації, закриття відокремлених підрозділів юридичної особи.

  На новоствореному підприємстві, в установі, організації колективний договір укладається за ініціативою однієї із сторін.

  {Стаття 17 із змінами, внесеними згідно із Законами № 3693-12 від 15.12.93 , № 2215-IX від 21.04.2022 , № 2253-IX від 12.05.2022 }

  Попередня

  24/311

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст