Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 222-1. Врегулювання трудових спорів шляхом медіації Стаття 222-1. Врегулювання трудових спорів шляхом ...

Стаття 222-1. Врегулювання трудових спорів шляхом медіації

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 528

  Переглядів

 • 528

  Переглядів

 • Додати в обране

  Трудовий спір між працівником і роботодавцем незалежно від форми трудового договору може бути врегульовано шляхом медіації відповідно до Закону України "Про медіацію" з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом.

  Договір про проведення медіації та угода за результатами медіації у трудових спорах укладаються в письмовій формі.

  У разі невиконання чи неналежного виконання угоди за результатами медіації сторони медіації мають право звернутися для розгляду трудового спору до органів, передбачених статтею 221 цього Кодексу.

  Участь у процедурі медіації може бути визнана поважною причиною у розумінні статей 225 і 234 цього Кодексу.

  {Кодекс доповнено статтею 222 - 1 згідно із Законом № 1875-IX від 16.11.2021 }

  Попередня

  258/311

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст