Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 198. Обмеження звільнення працівників молодше вісімнадцяти років Стаття 198. Обмеження звільнення працівників молод...

Стаття 198. Обмеження звільнення працівників молодше вісімнадцяти років

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 216

  Переглядів

 • 216

  Переглядів

 • Додати в обране

  Звільнення працівників молодше вісімнадцяти років з ініціативи роботодавця допускається, крім додержання загального порядку звільнення, тільки за згодою районної (міської) служби у справах дітей. При цьому звільнення з підстав, зазначених в пунктах 1, 2 і 6 статті 40 цього Кодексу, провадиться лише у виняткових випадках і не допускається без працевлаштування.

  {Стаття 198 із змінами, внесеними згідно із Законом № 609-V від 07.02.2007 }

  Попередня

  233/311

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст