Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 188. Вік, з якого допускається прийняття на роботу Стаття 188. Вік, з якого допускається прийняття на...

Стаття 188. Вік, з якого допускається прийняття на роботу

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1932

  Переглядів

 • 1932

  Переглядів

 • Додати в обране

  Не допускається прийняття на роботу осіб молодше шістнадцяти років.

  За згодою одного із батьків або особи, що його замінює, можуть, як виняток, прийматись на роботу особи, які досягли п'ятнадцяти років.

  Для підготовки молоді до продуктивної праці допускається прийняття на роботу здобувачів освіти закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої чи вищої освіти, які здобувають у будь-якій формі початкову, базову середню чи профільну середню освіту для виконання легкої роботи, що не завдає шкоди здоров’ю і не порушує процесу навчання, у вільний від навчання час по досягненні ними чотирнадцятирічного віку за згодою одного з батьків або особи, що його замінює.

  {Стаття 188 із змінами, внесеними згідно з Указом ПВР № 4617-10 від 24.01.83 ; Законами № 871-12 від 20.03.91 , № 2418-12 від 05.06.92 , № 2215-IX від 21.04.2022 }

  Попередня

  223/311

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст