Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 147-1. Органи, правомочні застосовувати дисциплінарні стягнення Стаття 147-1. Органи, правомочні застосовувати дис...

Стаття 147-1. Органи, правомочні застосовувати дисциплінарні стягнення

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1140

  Переглядів

 • 1140

  Переглядів

 • Додати в обране

  Дисциплінарні стягнення застосовуються органом, якому надано право прийняття на роботу (обрання, затвердження і призначення на посаду) даного працівника.

  На працівників, які несуть дисциплінарну відповідальність згідно із статутами, положеннями та іншими актами законодавства про дисципліну, дисциплінарні стягнення можуть накладатися також органами, вищими у порядку підлеглості щодо органів, зазначених у частині першій цієї статті.

  Працівники, які займають виборні посади, можуть бути звільнені тільки за рішенням органу, який їх обрав, і лише з підстав, передбачених законодавством.

  {Кодекс доповнено статтею 147 - 1 згідно із Законом № 2134-12 від 18.02.92 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 2215-IX від 21.04.2022 }

  Попередня

  179/311

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст