Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 25-1. Обмеження спільної роботи родичів на підприємстві, в установі, організації Стаття 25-1. Обмеження спільної роботи родичів на ...

Стаття 25-1. Обмеження спільної роботи родичів на підприємстві, в установі, організації

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
Додати в обране

Власник вправі запроваджувати обмеження щодо спільної роботи на одному і тому ж підприємстві, в установі, організації осіб, які є близькими родичами чи свояками (батьки, подружжя, брати, сестри, діти, а також батьки, брати, сестри і діти подружжя), якщо у зв'язку з виконанням трудових обов'язків вони безпосередньо підпорядковані або підконтрольні один одному.

На підприємствах, в установах, організаціях державної форми власності порядок запровадження таких обмежень встановлюється законодавством.

{Кодекс доповнено статтею 25 - 1 згідно із Законом № 6/95-ВР від 19.01.95 }

Попередня

31/302

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст