Стаття 183. Перерви для годування дитини

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 752

  Переглядів

 • 752

  Переглядів

 • Додати в обране

  Жінкам, що мають дітей віком до півтора року, надаються, крім загальної перерви для відпочинку і харчування, додаткові перерви для годування дитини.

  Ці перерви надаються не рідше ніж через три години тривалістю не менше тридцяти хвилин кожна.

  При наявності двох і більше грудних дітей тривалість перерви встановлюється не менше години.

  Строки і порядок надання перерв установлюються роботодавцем за погодженням з виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником) підприємства, установи, організації і з врахуванням бажання матері.

  Перерви для годування дитини включаються в робочий час і оплачуються за середнім заробітком.

  {Стаття 183 із змінами, внесеними згідно з Указами ПВР № 4617-10 від 24.01.83 , № 4841-11 від 30.10.87 ; Законом № 1096-IV від 10.07.2003 }

  Попередня

  217/311

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст