Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 169. Обов'язкові медичні огляди працівників певних категорій Стаття 169. Обов'язкові медичні огляди працівників...

Стаття 169. Обов'язкові медичні огляди працівників певних категорій

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 794

  Переглядів

 • 794

  Переглядів

 • Додати в обране

  Роботодавець зобов'язаний за свої кошти організувати проведення попереднього (при прийнятті на роботу) і періодичних (протягом трудової діяльності) медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, а також щорічного обов'язкового медичного огляду осіб віком до 21 року.

  Перелік професій, працівники яких підлягають медичному оглядові, термін і порядок його проведення встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я, за погодженням із центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони праці.

  {Стаття 169 із змінами, внесеними згідно з Указом ПВР № 5938-11 від 27.05.88 ; Законами № 3694-12 від 15.12.93 , № 5462-VI від 16.10.2012 }

  Попередня

  201/311

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст