Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 224. Компетенція комісії по трудових спорах Стаття 224. Компетенція комісії по трудових спорах...

Стаття 224. Компетенція комісії по трудових спорах

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1086

  Переглядів

 • 1086

  Переглядів

 • Додати в обране

  Комісія по трудових спорах є обов'язковим первинним органом по розгляду трудових спорів, що виникають на підприємствах, в установах, організаціях, за винятком спорів, зазначених у статтях 222, 232 цього Кодексу.

  Трудовий спір підлягає розглядові в комісії по трудових спорах, якщо працівник самостійно або з участю профспілкової організації, що представляє його інтереси, не врегулював розбіжності при безпосередніх переговорах з роботодавцем.

  {Стаття 224 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2134-12 від 18.02.92 }

  Попередня

  260/311

  Наступна
  Додати в обране

  Практика

  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст