Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 33. Тимчасове переведення працівника на іншу роботу, не обумовлену трудовим договором Стаття 33. Тимчасове переведення працівника на інш...

Стаття 33. Тимчасове переведення працівника на іншу роботу, не обумовлену трудовим договором

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2055

  Переглядів

 • 2055

  Переглядів

 • Додати в обране

  Тимчасове переведення працівника на іншу роботу, не обумовлену трудовим договором, допускається лише за його згодою.

  Роботодавець має право перевести працівника строком до одного місяця на іншу роботу, не обумовлену трудовим договором, без його згоди, якщо вона не протипоказана працівникові за станом здоров'я, лише для відвернення або ліквідації наслідків стихійного лиха, епідемій, епізоотій, виробничих аварій, а також інших обставин, які ставлять або можуть поставити під загрозу життя чи нормальні життєві умови людей, з оплатою праці за виконану роботу, але не нижчою, ніж середній заробіток за попередньою роботою.

  У випадках, зазначених у частині другій цієї статті, забороняється тимчасове переведення на іншу роботу вагітних жінок, жінок, які мають дитину з інвалідністю або дитину віком до шести років, а також осіб віком до вісімнадцяти років без їх згоди.

  {Стаття 33 із змінами, внесеними згідно із Законом № 871-12 від 20.03.91 ; в редакції Закону № 1356-XIV від 24.12.99 }

  Попередня

  43/311

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст