Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 137. Обставини, які підлягають врахуванню при визначенні розміру відшкодування Стаття 137. Обставини, які підлягають врахуванню п...

Стаття 137. Обставини, які підлягають врахуванню при визначенні розміру відшкодування

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1127

  Переглядів

 • 1127

  Переглядів

 • Додати в обране

  Суд при визначенні розміру шкоди, що підлягає покриттю, крім прямої дійсної шкоди, враховує ступінь вини працівника і ту конкретну обстановку, за якої шкоду було заподіяно. Коли шкода стала наслідком не лише винної поведінки працівника, але й відсутності умов, що забезпечують збереження матеріальних цінностей, розмір покриття повинен бути відповідно зменшений.

  Суд може зменшити розмір покриття шкоди, заподіяної працівником, залежно від його майнового стану, за винятком випадків, коли шкода заподіяна злочинними діями працівника, вчиненими з корисливою метою.

  {Стаття 137 із змінами, внесеними згідно з Указом ПВР № 1616-09 від 24.12.76 }

  Попередня

  168/311

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст