Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 39. Розірвання строкового трудового договору з ініціативи працівника Стаття 39. Розірвання строкового трудового договор...

Стаття 39. Розірвання строкового трудового договору з ініціативи працівника

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 4353

  Переглядів

 • 4353

  Переглядів

 • Додати в обране

  Строковий трудовий договір (пункти 2 і 3 статті 23) підлягає розірванню достроково на вимогу працівника в разі його хвороби або інвалідності, які перешкоджають виконанню роботи за договором, порушення роботодавцем законодавства про працю, колективного або трудового договору та у випадках, передбачених частиною першою статті 38 цього Кодексу.

  Спори про дострокове розірвання трудового договору вирішуються в загальному порядку, встановленому для розгляду трудових спорів.

  {Стаття 39 із змінами, внесеними згідно із Законом № 6/95-ВР від 19.01.95 }

  Попередня

  50/312

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст