Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 158. Обов’язок роботодавця щодо полегшення і оздоровлення умов праці працівників Стаття 158. Обов’язок роботодавця щодо полегшення ...

Стаття 158. Обов’язок роботодавця щодо полегшення і оздоровлення умов праці працівників

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 778

  Переглядів

 • 778

  Переглядів

 • Додати в обране

  Роботодавець зобов’язаний вживати заходів для полегшення і оздоровлення умов праці працівників шляхом впровадження сучасних технологій, досягнень науки і техніки, засобів механізації та автоматизації виробництва, вимог ергономіки, кращого досвіду з охорони праці, зниження та усунення запиленості і загазованості повітря у виробничих приміщеннях, зниження інтенсивності шуму, вібрації, випромінювань тощо.

  Роботодавець зобов’язаний вживати заходів для забезпечення безпеки і захисту фізичного та психічного здоров’я працівників, здійснювати профілактику ризиків та напруги на робочому місці, проводити інформаційні, навчальні та організаційні заходи щодо запобігання та протидії мобінгу (цькуванню).

  {Стаття 158 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3694-12 від 15.12.93 ; в редакції Закону № 2215-IX від 21.04.2022 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 2759-IX від 16.11.2022 }

  Попередня

  190/311

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст