Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 1. Завдання Кодексу законів про працю України Стаття 1. Завдання Кодексу законів про працю Украї...

Стаття 1. Завдання Кодексу законів про працю України

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 756

  Переглядів

 • 756

  Переглядів

 • Додати в обране

  Кодекс законів про працю України регулює трудові відносини всіх працівників, сприяючи зростанню продуктивності праці, поліпшенню якості роботи, підвищенню ефективності суспільного виробництва і піднесенню на цій основі матеріального і культурного рівня життя працівників, зміцненню трудової дисципліни і поступовому перетворенню праці на благо суспільства в першу життєву потребу кожної працездатної людини.

  Законодавство про працю встановлює високий рівень умов праці, всемірну охорону трудових прав працівників.

  {Стаття 1 із змінами, внесеними згідно з Указом ПВР № 5938-11 від 27.05.88 }

  1/311

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст