Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 22. Гарантії при укладенні, зміні та припиненні трудового договору Стаття 22. Гарантії при укладенні, зміні та припин...

Стаття 22. Гарантії при укладенні, зміні та припиненні трудового договору

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2247

  Переглядів

 • 2247

  Переглядів

 • Додати в обране

  Власник або уповноважений ним орган, фізична особа, яка використовує найману працю, має право вільного вибору серед кандидатів на зайняття робочого місця (посади).

  Забороняється необґрунтована відмова у прийнятті на роботу, тобто відмова без будь-яких мотивів або з підстав, що не стосуються кваліфікації чи професійних якостей працівника, або з інших підстав, не передбачених законом.

  На вимогу особи, якій відмовлено в прийнятті на роботу, власник або уповноважений ним орган, фізична особа, яка використовує найману працю, зобов’язані письмово повідомити про причину такої відмови, яка має відповідати частині першій цієї статті.

  Будь-яке пряме або непряме обмеження трудових прав при укладенні, зміні та припиненні трудового договору не допускається.

  Вимоги щодо віку, рівня освіти, стану здоров’я працівника можуть встановлюватися законодавством.

  {Стаття 22 із змінами, внесеними згідно із Законами № 871-12 від 20.03.91 , № 6/95-ВР від 19.01.95 ; в редакції Закону № 2253-IX від 12.05.2022 }

  Попередня

  30/311

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст