Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 219. Оплата проїзду до місця знаходження вищого закладу освіти Стаття 219. Оплата проїзду до місця знаходження ви...

Стаття 219. Оплата проїзду до місця знаходження вищого закладу освіти

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 563

  Переглядів

 • 563

  Переглядів

 • Додати в обране

  Роботодавець оплачує працівникам, які навчаються у закладах вищої освіти з вечірньою та заочною формами навчання, проїзд до місця знаходження закладу освіти і назад один раз на рік на настановні заняття, для виконання лабораторних робіт і складання заліків та іспитів - у розмірі 50 відсотків вартості проїзду.

  У такому ж розмірі провадиться оплата проїзду для підготовки і захисту дипломного проекту (роботи) або складання державних іспитів.

  {Стаття 219 із змінами, внесеними згідно з Указом ПВР № 6237-10 від 21.12.83 ; в редакції Закону № 117-XIV від 18.09.98 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 2215-IX від 21.04.2022 }

  Попередня

  254/311

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст