Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 251. Обов'язок роботодавця надавати інформацію на запити профспілок, їх об'єднань Стаття 251. Обов'язок роботодавця надавати інформа...

Стаття 251. Обов'язок роботодавця надавати інформацію на запити профспілок, їх об'єднань

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 470

  Переглядів

 • 470

  Переглядів

 • Додати в обране

  Роботодавець зобов'язаний в тижневий строк надавати на запити профспілок, їх об'єднань інформацію щодо умов та оплати праці працівників, соціально-економічного розвитку підприємства, установи, організації та виконання колективних договорів і угод.

  У разі затримки виплати заробітної плати роботодавець зобов'язаний на вимогу виборних профспілкових органів надати письмовий дозвіл на отримання в банках інформації про наявність коштів на рахунках підприємства, установи, організації чи отримати таку інформацію в банках і надати її профспілковому органу. У разі відмови роботодавця надати таку інформацію чи дозвіл на отримання інформації його дії або бездіяльність можуть бути оскаржені до суду.

  {Стаття 251 в редакції Закону № 2343-III від 05.04.2001 , із змінами, внесеними згідно із Законом № 1096-IV від 10.07.2003 }

  Попередня

  291/311

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст