Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 223. Організація комісій по трудових спорах Стаття 223. Організація комісій по трудових спорах...

Стаття 223. Організація комісій по трудових спорах

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1552

  Переглядів

 • 1552

  Переглядів

 • Додати в обране

  Комісія по трудових спорах обирається загальними зборами (конференцією) трудового колективу підприємства, установи, організації з числом працюючих не менш як 15 чоловік.

  Порядок обрання, чисельність, склад і строк повноважень комісії визначаються загальними зборами (конференцією) трудового колективу підприємства, установи, організації. При цьому кількість робітників у складі комісії по трудових спорах підприємства повинна бути не менше половини її складу.

  Комісія по трудових спорах обирає із свого складу голову, його заступників і секретаря комісії.

  За рішенням загальних зборів (конференції) трудового колективу підприємства, установи, організації можуть бути створені комісії по трудових спорах у цехах та інших аналогічних підрозділах. Ці комісії обираються колективами підрозділів і діють на тих же підставах, що й комісії по трудових спорах підприємств, установ, організацій.

  У комісіях по трудових спорах підрозділів можуть розглядатись трудові спори в межах повноважень цих підрозділів.

  Організаційно-технічне забезпечення комісії по трудових спорах (надання обладнаного приміщення, друкарської та іншої техніки, необхідної літератури, організація діловодства, облік та зберігання заяв працівників і справ, підготовка та видача копій рішень і т. ін.) здійснюється роботодавцем.

  Комісія по трудових спорах підприємства, установи, організації має печатку встановленого зразка.

  {Стаття 223 із змінами, внесеними згідно з Указами ПВР № 3866-08 від 05.06.75 , № 4617-10 від 24.01.83 ; Законом № 2134-12 від 18.02.92 }

  Попередня

  259/311

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст