Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 9-1. Додаткові порівняно з законодавством трудові і соціально-побутові пільги Стаття 9-1. Додаткові порівняно з законодавством т...

Стаття 9-1. Додаткові порівняно з законодавством трудові і соціально-побутові пільги

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1540

  Переглядів

 • 1540

  Переглядів

 • Додати в обране

  Підприємства, установи, організації в межах своїх повноважень і за рахунок власних коштів можуть встановлювати додаткові порівняно з законодавством трудові і соціально-побутові пільги для працівників.

  Підприємство може матеріально заохочувати працівників медичних, дитячих, культурно-освітніх, учбових і спортивних закладів, організацій громадського харчування і організацій, що обслуговують трудовий колектив і не входять до його складу.

  {Кодекс доповнено статтею 9 - 1 згідно із Законом № 871-12 від 20.03.91 }

  Попередня

  16/311

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст