Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 131. Обов'язки власника або уповноваженого ним органу та працівників по збереженню майна Стаття 131. Обов'язки власника або уповноваженого ...

Стаття 131. Обов'язки власника або уповноваженого ним органу та працівників по збереженню майна

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
Додати в обране

Власник або уповноважений ним орган зобов'язаний створити працівникам умови, необхідні для нормальної роботи і забезпечення повного збереження дорученого їм майна.

Працівники зобов'язані бережливо ставитися до майна підприємства, установи, організації і вживати заходів до запобігання шкоді.

{Стаття 131 із змінами, внесеними згідно з Указом ПВР № 1616-09 від 24.12.76 }

Попередня

150/302

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст