Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 180. Приєднання щорічної відпустки до відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами Стаття 180. Приєднання щорічної відпустки до відпу...

Стаття 180. Приєднання щорічної відпустки до відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
Додати в обране

У разі надання жінкам відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами власник або уповноважений ним орган зобов'язаний за заявою жінки приєднати до неї щорічні основну і додаткову відпустки незалежно від тривалості її роботи на даному підприємстві, в установі, організації в поточному робочому році.

{Стаття 180 в редакції Закону № 117-XIV від 18.09.98 }

Попередня

204/302

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст