Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 236. Оплата вимушеного прогулу при затримці виконання рішення про поновлення на роботі працівника Стаття 236. Оплата вимушеного прогулу при затримці...

Стаття 236. Оплата вимушеного прогулу при затримці виконання рішення про поновлення на роботі працівника

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1278

  Переглядів

 • 1278

  Переглядів

 • Додати в обране

  У разі затримки роботодавцем виконання рішення органу, який розглядав трудовий спір про поновлення на роботі незаконно звільненого або переведеного на іншу роботу працівника, цей орган виносить ухвалу про виплату йому середнього заробітку або різниці в заробітку за час затримки.

  {Стаття 236 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2134-12 від 18.02.92 }

  Попередня

  272/311

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст