Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 163. Видача спеціального одягу та інших засобів індивідуального захисту Стаття 163. Видача спеціального одягу та інших зас...

Стаття 163. Видача спеціального одягу та інших засобів індивідуального захисту

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1035

  Переглядів

 • 1035

  Переглядів

 • Додати в обране

  На роботах із шкідливими та небезпечними умовами праці, а також роботах, пов'язаних із забрудненням або здійснюваних у несприятливих температурних умовах, працівникам видаються безплатно за встановленими нормами спеціальний одяг, спеціальне взуття та інші засоби індивідуального захисту.

  Роботодавець зобов'язаний організувати комплектування та утримання засобів індивідуального захисту відповідно до нормативних актів про охорону праці.

  {Стаття 163 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3694-12 від 15.12.93 }

  Попередня

  195/311

  Наступна
  Додати в обране

  Практика

  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст