Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 199. Розірвання трудового договору з неповнолітнім на вимогу його батьків або інших осіб Стаття 199. Розірвання трудового договору з неповн...

Стаття 199. Розірвання трудового договору з неповнолітнім на вимогу його батьків або інших осіб

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
Додати в обране

Батьки, усиновителі і піклувальники неповнолітнього, а також державні органи та службові особи, на яких покладено нагляд і контроль за додержанням законодавства про працю, мають право вимагати розірвання трудового договору з неповнолітнім, у тому числі й строкового, коли продовження його чинності загрожує здоров'ю неповнолітнього або порушує його законні інтереси.

{Стаття 199 із змінами, внесеними згідно із Законом № 6/95-ВР від 19.01.95 }

Попередня

225/302

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст