Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 155. Заборона введення в експлуатацію підприємств, які не відповідають вимогам охорони праці Стаття 155. Заборона введення в експлуатацію підпр...

Стаття 155. Заборона введення в експлуатацію підприємств, які не відповідають вимогам охорони праці

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 760

  Переглядів

 • 760

  Переглядів

 • Додати в обране

  Жодне підприємство, цех, дільниця, виробництво не можуть бути прийняті і введені в експлуатацію, якщо на них не створено безпечних і нешкідливих умов праці.

  Введення в експлуатацію нових і реконструйованих об'єктів виробничого та соціально-культурного призначення без дозволу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони праці, забороняється.

  Роботодавець, який створив нове підприємство, зобов'язаний одержати від центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони праці, дозвіл на початок його роботи.

  {Стаття 155 із змінами, внесеними згідно з Указом ПВР № 4617-10 від 24.01.83 ; Законами № 3694-12 від 15.12.93 , № 5462-VI від 16.10.2012 }

  Попередня

  187/311

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст