Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 111. Порядок оплати праці при невиконанні норм виробітку Стаття 111. Порядок оплати праці при невиконанні н...

Стаття 111. Порядок оплати праці при невиконанні норм виробітку

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 538

  Переглядів

 • 538

  Переглядів

 • Додати в обране

  При невиконанні норм виробітку не з вини працівника оплата провадиться за фактично виконану роботу. Місячна заробітна плата в цьому разі не може бути нижчою від двох третин тарифної ставки встановленого йому розряду (окладу). При невиконанні норм виробітку з вини працівника оплата провадиться відповідно до виконаної роботи.

  {Стаття 111 із змінами, внесеними згідно з Указом ПВР № 5938-11 від 27.05.88 ; Законом № 871-12 від 20.03.91 }

  Попередня

  138/311

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст