Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 86. Запровадження, заміна і перегляд норм праці Стаття 86. Запровадження, заміна і перегляд норм п...

Стаття 86. Запровадження, заміна і перегляд норм праці

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1428

  Переглядів

 • 1428

  Переглядів

 • Додати в обране

  Запровадження, заміна і перегляд норм праці провадиться роботодавцем за погодженням з виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником).

  Роботодавець повинен роз'яснити працівникам причини перегляду норм праці, а також умови, за яких мають застосовуватися нові норми.

  Про запровадження нових і зміну чинних норм праці роботодавець повідомляє працівників не пізніш як за один місяць до запровадження.

  {Стаття 86 із змінами, внесеними згідно з Указами ПВР № 2240-10 від 29.07.81 , № 4617-10 від 24.01.83 ; Законом № 1096-IV від 10.07.2003 }

  Попередня

  112/311

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст