Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 245. Право працівників брати участь в управлінні підприємствами, установами, організаціями Стаття 245. Право працівників брати участь в управ...

Стаття 245. Право працівників брати участь в управлінні підприємствами, установами, організаціями

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 661

  Переглядів

 • 661

  Переглядів

 • Додати в обране

  Працівники мають право брати участь в управлінні підприємствами, установами, організаціями через загальні збори (конференції), ради трудових колективів, професійні спілки, які діють у трудових колективах, інші органи, уповноважені трудовим колективом на представництво, вносити пропозиції щодо поліпшення роботи підприємства, установи, організації, а також з питань соціально-культурного і побутового обслуговування.

  Роботодавець зобов'язаний створювати умови, які б забезпечували участь працівників в управлінні підприємствами, установами, організаціями. Службові особи підприємств, установ, організацій зобов'язані у встановлений строк розглядати критичні зауваження і пропозиції працівників і повідомляти їх про вжиті заходи.

  {Стаття 245 із змінами, внесеними згідно з Указами ПВР № 8474-10 від 27.02.85 , № 5938-11 від 27.05.88 ; Законом № 263/95-ВР від 05.07.95 }

  Попередня

  285/311

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст