Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 168. Перерви в роботі для обігрівання і відпочинку Стаття 168. Перерви в роботі для обігрівання і від...

Стаття 168. Перерви в роботі для обігрівання і відпочинку

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 760

  Переглядів

 • 760

  Переглядів

 • Додати в обране

  Працівникам, що працюють в холодну пору року на відкритому повітрі або в закритих неопалюваних приміщеннях, вантажникам та деяким іншим категоріям працівників у випадках, передбачених законодавством, надаються спеціальні перерви для обігрівання і відпочинку, які включаються у робочий час. Роботодавець зобов’язаний обладнати приміщення для обігрівання і відпочинку працівників.

  {Стаття 168 із змінами, внесеними згідно із Законами № 871-12 від 20.03.91 , № 2215-IX від 21.04.2022 }

  Попередня

  200/311

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст