Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 14. Колективні переговори, розробка і укладення колективного договору, відповідальність за його виконання Стаття 14. Колективні переговори, розробка і уклад...

Стаття 14. Колективні переговори, розробка і укладення колективного договору, відповідальність за його виконання

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 685

  Переглядів

 • 685

  Переглядів

 • Додати в обране

  Укладенню колективного договору передують колективні переговори.

  Строки, порядок ведення переговорів, вирішення розбіжностей, що виникають під час їх ведення, порядок розробки, укладення та внесення змін і доповнень до колективного договору, відповідальність за його виконання регулюються Законом України "Про колективні договори і угоди".

  {Стаття 14 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3693-12 від 15.12.93 }

  Попередня

  21/311

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст